Book alle møter og events direkte med hotellet
For å sikre Agrikjøp betingelser på meeting & events anbefales bestilling direkte med ønsket hotellkjede.

Vårt reisebyrå er i en periode hvor bemanning bygges opp etter nedstengning med korona. De har av den grunn utfordringer med å bistå bookinger som knytter seg til møtevirksomhet og arrangementer. Du kan fremdeles benytte Berg Hansen digitale portal for bestilling av øvrig reisevirksomhet som gjelder flybilletter, leiebil osv.
Agrikjøp anbefaler følgende fremgangsmåte for bestilling av møter og events.
Nordic Choice
Som Agrikjøp brukerbedrift har du alltid rabatt på våre best tilgjengelige priser.
- Send en e-post på booking@choice.no og de hjelper deg med gode tilbud på alle hotellene i Norden og Baltikum. Gjelder forespørsler over 10 personer.
- Du kan også enkelt forespørre via deres web-verktøy; Meetings by Nordic Choice. Klikk på lenken, legg inn destinasjon og antall så velger du hvilke hoteller du ønsker et tilbud fra. Kun én henvendelse, men til flere hoteller. Genialt, ikke sant?
Scandic Hotels
For å booke arrangementer hos Scandic Hotels ta kontakt på: e-post: meeting@scandichotels.com eller tlf: 21 89 81 00
- Husk å referere til avtale
- På e-post, skriv kort om hvor, hva dere ønsker av møtefasiliteter, dato, varighet , antall og eventuell annen nyttig informasjon.
- Uansett størrelse og kompleksitet vil alle forespørsler bli ivaretatt via denne mailen og tlf.
For mere informasjon om møter og konferanser hos Scandic kan du finne på: Møter og konferanser | Scandic Hotels
De Historiske hoteller
For alle henvendelser vedørende M&E, kan ansatte som omfattes av Agrikjøp-avtalen henvende seg til: konferanse@dehistoriske.no for tilbud, hjelp eller svar på spørsmål.
- Henvis til Agrikjøp-avtalen for å sikre at de får prisene de er berettiget til, da det finnes enkelt eier-bedrifter som det ikke er innlysende at hører til under avtalen.
- Utover det, kan man for å finne inspirasjon eller informasjon søke etter kapasitet etc her: https://www.dehistoriske.no/kurs-og-konferanser/#/
Radisson Hotel Group
For generell forespørsel til Radisson Hotel Group, kontakt: Marius.rise@radissonhotels.com
Oslo Generelt inkludert Gardermoen:
1-100 deltakere: meetings.oslo@radissonhotels.com
101 + deltakere: events.oslo@radissonhotels.com
- Radisson Blu Plaza: conference.plaza.oslo@radissonblu.com
- Bodø: conference.bodo@radissonblu.com
- Stavanger: conference.atlantic.stavanger@radissonblu.com
- Trondheim: conference.trondheim@radissonblu.com
- Trondheim Airport: sales.trondheim.airport@radissonblu.com
- Tromsø: conference.tromso@radissonblu.com
Øvrig kontaktinfo finner du her.
Thon Hotels
- For alle bestillinger av M&E, benytt: agrikjop@olavthon.no
- Thon hotels servicesenter vil være mottaker av alle innkomne mail til denne adressen, og de vil besvare fortløpende.
- Informasjon om alle Thon Hotels finner du her
First hotels
- For bestilling av møter og konferanse på First Hotels, send en e-post: meeting@firsthotels.com
- Du kan også sende en forespørsel direkte til hotellet. Finn ditt ønskede hotell på: www.firsthotels.no , velg hotell og kurs- og konferanse.
Du kan fremdeles benytte Berg Hansen digitale portal for bestilling av øvrig reisevirksomhet som gjelder flybilletter, leiebil osv. Bestilling av dette gjør du her.
Har du spørsmål knyttet til dette, kontakt Innkjøps- og kategorisjef Ken Joseph Gevers